Djelatnici Priodoslovnog muzeja Rijeka

Ravnateljica
dr.sc. Željka Modrić Surina
viša kustosica
tel. 051/ 553 670
e-mail: zeljka@prirodoslovni.com

Voditeljica općih poslova, tajnica ustanove
Helena Pavić
tel. 051/ 553 669
e-mail: helena@prirodoslovni.com

Kustos za morske beskralješnjake
Milvana Arko-Pijevac
muzejska savjetnica
tel.:051 553 672
e-mail: milvana@prirodoslovni.com

Kustos za kralješnjake
doc.dr.sc. Marcelo Kovačić
muzejski savjetnik
tel: 051 553 673
e-mail: marcelo@prirodoslovni.com

Kustos za beskralješnjake
Marin Kirinčić
muzejski savjetnik
tel: 051/ 553-671
e-mail: marin@prirodoslovni.com

Kustos za botaničke zbirke
doc.dr.sc. Boštjan Surina
kustos
tel: 051/ 629-302
tel: 051/ 553-669
e-mail: bostjan.surina@prirodoslovni.com

Kustosica za geološke i paleontološke zbirke
Nadia Dunato Pejnović
kustosica
tel: 051/ 553-673
e-mail: nadia@prirodoslovni.com

Muzejski pedagogica
Anita Hodak
viša kustosica pedagoginja
tel: 051/ 553-674
e-mail: anita@prirodoslovni.com

Muzejski dokumentarist
Borut Kružić
viši kustos dokumentarist
tel: 051/ 553-669
e-mail: borut@prirodoslovni.com

Voditeljica računovodstva
Tea Mirth
tel: 051/ 553 669
e-mail: tea@prirodoslovni.com

Voditeljica marketinga
Klara Bukovac
tel: 051/ 629 301
e-mail: klara@prirodoslovni.com

Muzejski preparator
Lado Bartoniček
tel: 051/ 553-669
e-mail: lado@prirodoslovni.com